– چشم انداز

در افق ده ساله، شرکت خطوط انتقال تهران رامیان شرکتی است متعالی، فعال و خوشنام در زمینه های مهندسی، مشاوره و نظارت صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، مجهز به دانش فنی و استانداردهای روز دنیا، پیشگام در بهینه سازی روشها و ابزار، پیشتاز در کیفیت و بهره وری و مجهز به سیستمهای مدیریتی نوین و انعطاف پذیر و تحقیق و توسعه کاربردی به منظور ایجاد ارزش افزوده و کسب مزیت رقابتی پایدار.

– ارزشهای بنیادی

صداقت، اخلاق حرفه ­ای، امانتداری و صیانت از حقوق کارفرما و مردم به عنوان استفاده کننده اصلی از خدمات شرکت و همچنین رفتار علمی و تخصصی با موضوعات، مهمترین ارزش­های شرکت خطوط انتقال تهران رامیان هستند و مدیران و کارکنان این شرکت خود را ملزم به رعایت آنها در قبال کلیه ذینفعان می­دانند.

– ماموریت 

ما شرکتی هستیم فعال در زمینه صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و پالایشگاه که با کسب دانش و فن آوری های روز دنیا و با تکیه بر متخصص ترین نیروهای در اختیار در حوزه فعالیت خود و کار گروهی سعی بر ارائه بهترین خدمات در داخل کشور و سپس در خارج کشور بويژه کشورهای هدف داریم.

ما بعنوان یک شرکت کاملا خصوصی در کشور تلاش داریم تا مناسب ترین خدمات را در بهترین سطح در حوزه فعالیت خود شامل مشاوره طراحی و نظارت بر اجرا، مدیریت پروژه ها و طرح ها، انجام مطالعات امکان سنجی، مشارکت در سرمایه گذاری های مرتبط و اجرای پروژه ها ارائه نماییم.

ما با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری ها و سیستم ها و ارائه خدمات با کیفیت بالا در تلاش خواهیم بود تا سهم عمده ای در بازارهای داخلی کسب نماییم و جزء شرکتهای برتر در زمینه ارائه خدمات مشاوره مهندسی باشیم.

بر این باوریم برای کسب موفقیت در عرصه رقابت و جلب رضایت مشتریان همواره باید بر سه اصل پایبند باشیم:  قیمت رقابتی، کیفیت مطلوب و انجام تعهدات در کوتاه ترین زمان ممکن.

برای تحقق این اصول جذب کارکنان و مدیران مجرب، خلاق، کارآمد، متخصص و متعهد از اولویت های اساسی ماخواهد بود.

رشد و سودآوری منصفانه از اهداف شرکت است که با رعایت منافع مشتریان، سهامداران، کارکنان و جامعه حاصل خواهد شد.

نیروی انسانی متخصص سرمایه اصلی و گران سنگ ما در طی این راه هستند، سعی خواهیم نمود زمینه ارتقاء و رشد معنوی و مادی و کارآمدی آنها را فراهم سازیم.

ما در همه خدماتمان بر مسئولیتهای اجتماعی خود پایبندیم لذا حفظ محیط زیست و ارتقا کیفیت زندگی آحاد مردم را به عنوان استفاده کنندگان نهایی خدماتمان همواره در نظر داریم و معتقدیم همین امر به همراه پایبندی ما به اصول اخلاق حرفه ای موجب خوشنامی و اعتبار ما میان مردم و ذینفعان می گردد .

– استراتژی شرکت

 • گسترش فعالیتها در مناطق مختلف کشور
 • افزایش سطح آگاهی کارکنان
 • بهبود مستمر فرآیندهای ارائه خدمات
 • تلاش در جهت کسب رضایت کارفرمایان و مشتریان
 • ارتقا سطح کیفی نیروی انسانی و تامین نیروی متخصص مجرب و متعهد به ارزش های محوری
 • افزایش راندمان و سود دهی شرکت

در انجام وظایف مذکور، رضایت همه ذینفعان اعم از کارفرما، مشتریان و کارکنان مد نظر مدیریت شرکت می باشد.

استراتژی کوتاه مدت و میان مدت این شرکت در جهت تجربه تثبیت، تعمیق و جهش می باشد که به صورت ذیل می باشد :

 • جذب نیروی انسانی بعنوان پرسنل اصلی و ثابت
 • آموزش پرسنل در داخل و خارج از شرکت
 • ارتقای رتبه اخذ شده و اخذ رتبه در تخصص های دیگر
 • آموزش پرسنل در دوره های تخصصی مختلف
 • رضایت مشتری